Reisijuht

Et Te saaksite Kihnu kultuurist parima ülevaate, teen ma erinevaid ekskursioone saarel nii jala, jalgratta, sõiduauto või veoautoga. Neil ekskursioonidel külastame huvitavaid paiku ja kohtume sageli ka põnevate inimestega. Huvilised saavad lisaks vaatamisväärsuste külastamisele tellida folkloorikontserdi või kohtumised inimestega minu pärimuskultuuri võrgustikust.

 

Juhul kui otsite öömaja või soovite tellida toitlustamist, korraldan sellegi ära. Samuti on minu võimuses korraldada transport majutuskohta ja tagasi sadamasse.

 

Saatke kiri kas läbi kodulehe või eraldi meilina, infot saab küsida ka telefoni teel.

Tutvustan Kihnu traditsioonilist taluelu, siia kuuluvad koduloomad, riideait koos riidekirstutega, mootorrattad jm, mis Kihnu elu-olu juurde traditsiooniliselt kuulub.

75€

Kodukülastus

Kestvus 4 tundi, lisanduvad pääsmete tasud muuseumisse, kirikusse, tuletorni ja Metsamaa pärimustalu, hind täiskasvanutele 10€.

100€

Ekskursioon jalgrattaga

Kestus kolm tundi, kuni 10 inimest. Külastame muuseumi, kirikut, tuletorni ja Metsamaa pärimustalu, pääsmete tasu täiskasvanule 10€.

120€

Ekskursioon džiibiga

Kui soovid, et oleme terve päeva koos, külastame põnevaid inimesi ja kohti saarel või vajad abi filmi või fotoreportaaźi tegemisel, saan oma oskustega abiks olla.

150€

Päev Marega

Ekskursiooni kestus kolm tundi, maksimaalne inimeste arv ühe veoauto jaoks 25. Kui grupp on suurem, peame kasutama lisaautosid, iga lisaauto hind on 150€ kolmetunnise ekskursiooni eest.

260€

Ekskursioon veoautoga

Tutvustan Kihnu mootorrataste ajalugu ja saad soovi korral minu juhtimisel väikese tiiru külgkorviga mootorrattal. Selle töötoa ajaline kestus on umbes 1 tund.

75€

Mootorratta töötuba

Ainulaadne ja eriline elamus

Juhul, kui ekskursiooni tellija soovib panustada Kihnu kultuuri hoidmisesse või on meie kohtumine vaimselt rikastav, saab kokku leppida erihindades. Mõnikord näen ma oma missiooni ja teen ennekõike soodustusi eakatele, kuid võib juhtuda et ka kultuuri- ja haridustöötajatele

© 2021 Kihnu Mare. Armastusega Kihnus tehtud kodulehelkülg ❤️